סדנאות "הורות בפשטות" ברוח האנתרפוסופיה

הורים יקרים
כאמא לשניים אשר נמצאים בחינוך אנתרופוסופי (אמור בת השבע שעלתה השנה לכיתה אלף, וסול בן שנה ושמונה) אני מוצאת עצמי לפעמים משוועת לנקודת מבט חדשה על סיטואציה שתקועה או חוזרת שוב ושוב…
לשמחתי מצאתי לי סדרת מפגשים של גישת "הורות בפשטות" ברוח האנתרופוסופיה וכדי שיהיה לי קל להגיע אל המפגשים הזמנתי את המנחה מטבעון אליי לסלון, בגבעת עדה.
עברנו כבר חמישה מפגשים בנושאים הבאים: סביבה פיזית, ריתמוס/מקצב, סדר יום/עומס, סינון עולם המבוגרים/מדיה ואנחנו ממשיכים לעוד שלושה מפגשים בנושא הצבת גבולות ופותחים את ההשתתפות גם לכם (ניתן לקבל ממני סיכום של החמישה מפגשים הראשונים על מנת להכיר את החומר)

אני ממליצה מאד על הכרות עם מרב ועם הגישה, כבר מרגישה את זה בתדר בבית…
בברכה
תמר

רוצים ללמוד כיצד לחזק את תחושת הבטחון, השמחה הרוגע של ילדינו באמצעים פשוטים?
כיצד גישה אוהבת של הצבת גבולות התואמת את שלב התפתחותו של ילדכם, מחזקת את תחושת הבטחון, האמון והאורינטציה שלה/שלו, ומאפשרת לילדינו להיות יותר רגועים, מאושרים ומשתפי פעולה.
באמצעות הסדנאות, אף נחווה כיצד התגובה הנכונה בזמן ובמקום הנכון אפקטיבית, מזינה ותרפויטית למשפחה
בקורס מעורר השראה זה אנו עובדים יחד עם המודל הפשוט והברור של קים ג'ון פיין,  מחבר הספר והוגה "הורות בפשטות”, שהוכיח עצמו כמודל טרנספורמטיבי ומועיל להורים רבים בעולם.

במהלך הסדנאות נחווה כיצד אנו יכולים לפשט ולהאט עבור ילדינו את הסביבה בה הם מתפתחים, ליצור רתמוסים שבונים קשר אמיתי ומחזקים יצירתיות ושקט פנימי ולסנן השפעות לא בריאות על ילדותם. הורים רבים שהתנסו בגישה, משתפים כיצד היא חזקה את תחושת הביטחון, האמון והאורינטציה של ילדיהם, ואפשרה להם להיות יותר רגועים, שמחים ומשתפי פעולה.
כמדריכה מוסמכת של "הורות בפשטות" Simplicity Parenting , אני נרגשת לשתף לראשונה בארץ בגישה יפה ואפקטיבית זו שנפוצה כיום בעולם.

—————————————————פרטים נוספים—————————————————–

מתי:                רביעי 7.12, 14.12, 21.12 , 12:15 – 10:15 בבוקר (גבעת עדה)

היכן:                הבית של תמר עדי, רחוב חי 2, גבעת עדה כתובת: הבית לא מופיע ב WAZE אך הוא נמצא ברחוב חי.
מגיעים לרחוב חי בגבעת עדה, בצומת T פונים ימינה ונוסעים מערבה עד קצה הרחוב.
בית אחרון משמאל עם שערים כחולים.

למי:                  הורים לילדים בגילאי 0-14 (ניתן לבוא עם תינוק עד גיל 3 חודשים, בתיאום מראש עם מרב)

עלות:                100 ש"ח ליחיד למפגש, 180 ש"ח לזוג למפגש (תשלום מראש על הקורס כולו לקראת המפגש הראשון)

קצת על מרב:
פסיכותרפיסטית בוגרת התוכנית לתואר שני ב Counseling Psychology  באוניברסיטת NYU בניו יורק ומדריכה מוסמכת של  "הורות בפשטות"/Simplicity Parenting בשבע השנים האחרונות, הן בקבוצות והן באופן פרטי. לפני כשנה וחצי עברתי ארצה אחרי 14 שנה בניו יורק, אשר ברובן הייתי אמא פעילה בקהילת ביה"ס האנתרפוסופי הותיק Green Meadow Waldorf School בניו יורק. בן היתר במסגרת בית הספר הנחיתי קבוצות הורים רבות. שלשת ילדי השתלבו בארץ בבית ספר שקד שבקרית טבעון.
"הורות בפשטות" שינתה את חיי ועזרה לי במסע האישי שלי כאם מעבר למה שמילים יכולות לתאר. שינויים קטנים והדרגתיים יחסית בבית (סביבה, סדר יום, רתמוסים, תקשורת מחזקת קשר וכו) הביאו לביתי שלווה, רוגע והרמוניה שלא הכרתי קודם לכן. בעבודתי עם הורים אחרים, חוויתי טרנספורמציות רבות ומעוררות השראה. זו לכן זכות גדולה בשבילי לחלוק את המסר החשוב והאפקטיבי של "הורות בפשטות"לראשונה בארץ, ולהציע להורים כלים פרקטיים אמיתיים ופשוטים. בעברי הרחוק יותר, אני בוגרת הנדסה תעשיה וניהול בטכניון ובעלת רקע של שנים רבות בתחום המחקר השיווקי, מסגרות בהן גם כן הנחיתי קבוצות דיון רבות.

לפרטים נוספים ו/או להרשמה – מרב , merav@greidinger.com,  054-446-2550 , www.meravsimplicityparenting.com

 

 

theme by teslathemes