תמר עדי

קצת עליי ועל המקום של היוגה בחיי…

יוגה

אני טבולה ביוגה משנת 2004 והיא עבורי אהבה גדולה שאין בה רק שושנים וחסד אלא הרבה מראות, רגעים קשים ותסכול מהמשא הגדול. שהרי זו דרך חיים. חיים מתוך מודעות מתמדת. מבט על הנשימה. על התודעה ועל הגוף. בחינה מחודשת ויומיומית של הכלי המופלא הזה ואיך היוגה משפרת אותו. מתן תשומת לב למילה שנאמרה, למחשבה מזיקה שחלפה. ואז איפוס מחדש, סנכרון עם מה שנעשה מסביב. יוגה משמע איחוד, מיזוג וחיבור וכן גם לרתום בעול, להתמסר. להתמסר לתרגול התנוחות כשקשה והכי לא רוצים, תרגול מדיטציה וקריאת טקסטים השונים. ואם יוגה משמע איחוד אז בוודאי ישנו פירוק… ואכן בחוויה שלי במסע הזה, אם בקריאה ואם בתרגול פיזי, ישנה פרימה של דפוסים והרגלים ישנים כנחשבים כ"אני" ונכונות לי עוד שנים רבות של איחוד וחיבור מחדש.

בשיעורים שלי אני מלמדת קודם כל להרפות ולנשום נכון ורק אז להתרגל תנוחות ותנועות. השיעור נפתח בויניאסה (יוגה זורמת) כדי ליצור חום ומשם דגש על שהייה ממושכת בתנוחה כך שאפשר לבדוק את היכולת לנשום נשימה מלאה ולשים לב למחשבות שעולות תוך כדי התנוחה. אני אוהבת להשתמש בעזרים (ציוד יוגה) על מנת לאפשר הקלה ושהייה ממושכת בתנוחה אך גם על מנת לאתגר את הגוף בשיעורים המתקדמים יותר.

אהבה

אחרי שנים רבות שבהן הייתי בעלים של מרכז צ'אנדרה יוגה בתל אביב פרשתי לטובת הוראת יוגה בלבד.
אני אוהבת את מה שאני עושה- לקום בבוקר מוקפת בטבע המקסים של גבעת עדה, להאכיל את החתולה והכלבה ששמחות לקראתי, להיות אמא נוכחת בחיי הילדים ומידי פעם גם להכין שוקולדים טבעונים יצירתיים ומיוחדים. אני מודה כל יום על נסיבות החיים שהביאו אותי להיות מורה ליוגה, מקצוע מחייב ומפרה אשר מאפשר לי להיות מוקפת במורים שמהם אני לומדת, בתלמידים נאמנים שמלווים כבר שנים ובכלל מפגשים עם אנשים מיוחדים. אני אוהבת לקרוא על הקשר שבין גוף ונפש, על הנפש ומורכבותה הנפלאה וכמובן במצב רוח מתאים- אז גם טקסטים של יוגה. אחרי שנים של אהבת עצמי, אהבת היוגה, אהבת החברים והמשפחה הגיעו גם הילדים AMOR ילדתי הנפלאה ו SOL שמאיר לי את היום. אוהב שכטר, חברי הטוב, בן זוגי ושותפי לחיים מראה לי מהי יוגה אמיתית המתורגלת דרך תשומת לב מתמדת לאהבה. למשפחה המיוחדת שלי אני מודה על החותם העמוק שמטביעים בנשמתי ומתווים את דרכי כאדם וכמורה.

מתי?
ראשון בוקר 8:30 ויניאסה לכולם עם תמר / ראשון ערב 18:00 מעט ולאט עם תמר
שני 18:00 ויניאסה לכולם עם תמר
שלישי 8:30 ויניאסה לממשיכים עם תמר
רביעי בוקר קורס מורים עם תמר
חמישי 8:30 יוגה נשית עם תמר
שישי 8:30 ויניאסה לכולם עם תמר

איפה?
בוייז "היוגה והשוקולד של תמר"

שעורים פרטיים באזור גבעת עדה

לתרגול אישי והתאמת תרגול היוגה באופן אישי חשיבות רבה הן בבחינת תיקון והימנעות מפגיעות והן בבחינת לקיחת התרגול צעד אחד קדימה. ניתן לקבוע עמי שיעור אישי בבית שלי בגבעת עדה.

שיעור אישי מתאים לתלמידים מתחילים ומתקדמים:

לתלמידים מתחילים החפצים בתשומת לב אישית, במרחב לשאלות, באפשרות לקבלת תיקונים והדגשים אשר לא יקבלו במסגרת שיעור קבוצתי. לתלמידים מתקדמים אשר רוצים להעמיק את התרגול שלהם ולגלות בביטחון, צעד צעד ובהדרגה את יכולותיהם הפיזיות. אני מתאימה את השיעור באופן אישי לצורכי התלמיד מבחינת הזמן, המקום, היכולת הגופנית, הקצב, תחומי ההתעניינות וכדומה.

ליצירת קשר

תמר 0525-777230

IMG-20150616-WA0000   IMG_7537

*

יוגה עם תמר | תמר עדי | יוגה בגבעת עדה | שיעור יוגה פרטי | סדנאות יוגה | שוקולד טבעוני