fbpx
תמר עדי

קצת עליי ועל המקום של היוגה בחיי…

יוגה

יוגה עבורי היא אהבה שאין בה רק שושנים וחסד אלא הרבה מראות, רגעים קשים ותסכול מהמשא הגדול. שהרי זו דרך חיים. חיים מתוך מודעות מתמדת. מבט על הנשימה. על התודעה ועל הגוף. בחינה מחודשת ויומיומית של הכלי המופלא הזה ואיך היוגה משפרת אותו. מתן תשומת לב למילה שנאמרה, למחשבה מזיקה שחלפה… ואז איפוס מחדש, סנכרון עם מה שנעשה מסביב. יוגה משמע איחוד, מיזוג וחיבור וכן גם לרתום בעול, להתמסר. להתמסר לתרגול התנוחות כשקשה והכי לא רוצים, תרגול מדיטציה וקריאת טקסטים השונים. ואם יוגה משמע איחוד אז בוודאי ישנו פירוק… ואכן בחוויה שלי במסע הזה, אם בקריאה ואם בתרגול פיזי, ישנה פרימה של דפוסים והרגלים ישנים כנחשבים כ"אני" ונכונות לי עוד שנים רבות של איחוד וחיבור מחדש.

בשיעורים שלי אני מלמדת לנשום נכון ורק אז להתרגל תנוחות ותנועות. השיעור נפתח בויניאסה (יוגה זורמת) כדי ליצור חום ומשם דגש על שהייה ממושכת בתנוחה כך שאפשר לבדוק את היכולת לנשום נשימה מלאה ולשים לב למחשבות שעולות תוך כדי התנוחה. אני אוהבת להשתמש בעזרים (ציוד יוגה) על מנת לאפשר הקלה ושהייה ממושכת בתנוחה אך גם על מנת לאתגר את הגוף בשיעורים המתקדמים יותר.

אהבה

אחרי שנים רבות שבהן הייתי בעלים של מרכז צ'אנדרה יוגה בתל אביב פרשתי לטובת הוראת יוגה בלבד.
אני אוהבת את מה שאני עושה- לקום בבוקר מוקפת בטבע המקסים של גבעת עדה, להאכיל את החתולה והכלב ששמחים לקראתי, לחבור למעגלי שירה מקודשת בטבע הפתוח, לגדל ולהיות נוכחת בחיי הילדים וכשיש זמן אז גם להכין שוקולדים טבעונים יצירתיים ומיוחדים. אני מודה כל יום על נסיבות החיים שהביאו אותי להיות מורה ליוגה, מקצוע מחייב ומפרה אשר מאפשר לי להיות מוקפת במורים שמהם אני לומדת, בתלמידים נאמנים שמלווים כבר שנים ובכלל מפגשים עם אנשים מיוחדים… אני אוהבת לקרוא על הקשר שבין גוף ונפש, על הנפש ומורכבותה הנפלאה וכמובן במצב רוח מתאים- אז גם טקסטים של יוגה… אחרי שנים של אהבת עצמי, אהבת היוגה, אהבת החברים והמשפחה הגיעו גם הילדים AMOR ילדתי הנפלאה ו SOL שמאיר לי את היום. אוהב שכטר, חברי הטוב, בן זוגי ושותפי לחיים מראה לי מהי יוגה אמיתית המתורגלת דרך תשומת לב מתמדת לאהבה. למשפחה המיוחדת שלי אני מודה על החותם העמוק שמטביעים בנשמתי ומתווים את דרכי כאדם וכמורה.

מתי?

שיעורי בוקר 8:30
ראשון ויניאסה לכולם
שלישי ויניאסה ממשיכים
רביעי 8:00 יוגה טנטרה עם יידוב (שיעור בדאנה)
חמישי יוגה נשית
שישי ויניאסה לכולם

שיעורי ערב 18:30
ראשון מעט ולאט
שני ויניאסה דינמי
שלישי אשטנגה (יאיר)
רביעי ויניאסה לכולם
חמישי 18:30 ברוח השאדו (גדי)

איפה?
בוייז "היוגה והשוקולד של תמר"

כמה?
פעם בשבוע 250 ש"ח לחודש
פעמיים בשבוע 400 ש"ח לחודש
חופשי חודשי 440 ש"ח לחודש
*אם תלמיד עוזב ולא השתמש בשיעורים ששילם מראש, יקבל החזר מלא
התשלום מתבצע בתחילת חודש, אין החזר כספי על היעדרות אך ניתן להשלים בכל שיעור אחר ולא רק באותו החודש שבו יש היעדרות

שעורים פרטיים באזור גבעת עדה

לתרגול אישי והתאמת תרגול היוגה באופן אישי חשיבות רבה הן בבחינת תיקון והימנעות מפגיעות והן בבחינת לקיחת התרגול צעד אחד קדימה. ניתן לקבוע עמי שיעור אישי בבית שלי בגבעת עדה.

שיעור אישי מתאים לתלמידים מתחילים ומתקדמים:

לתלמידים מתחילים החפצים בתשומת לב אישית, במרחב לשאלות, באפשרות לקבלת תיקונים והדגשים אשר לא יקבלו במסגרת שיעור קבוצתי. לתלמידים מתקדמים אשר רוצים להעמיק את התרגול שלהם ולגלות בביטחון, צעד צעד ובהדרגה את יכולותיהם הפיזיות. אני מתאימה את השיעור באופן אישי לצורכי התלמיד מבחינת הזמן, המקום, היכולת הגופנית, הקצב, תחומי ההתעניינות וכדומה.

ליצירת קשר

תמר 0525-777230

IMG-20150616-WA0000   IMG_7537

*

יוגה עם תמר | תמר עדי | יוגה בגבעת עדה | שיעור יוגה פרטי | סדנאות יוגה | שוקולד טבעוני

theme by teslathemes